Rüyada Efsane Görmek

Rüyada kendinizi hangi efsanenin içinde gördüyseniz, onun gibi bir efsanenin bir parçası olmayı gönülden istediğiniz anlamına gelir. Ancak Ferhat ve Şirin, Leyla ile Mecnun, Aslı ile Kerem, Romeo ve Julyet gibi birbirine kavuşamayan çiftlerin olduğu bir efsanenin içinde gördüyseniz kendinizi yakın zamanda başınıza bu tarz zorlu bir gönül ilişkisi gelecektir.

Rüyada size efsaneleri anlatan bir yaşlı gördüyseniz ve bundan kıssadan hisse çıkarmanızı bekliyorlarsa büyüklerinizi dinlemeniz gereken bir döneme gireceksiniz şeklinde rüya yorumu yapılır.

Efsanelerin yazılı olduğu eski kitaplarla dolu bir odaya ya da kitaplığa girdiyseniz hayat konusundaki ilminiz ve irfanınız artacak bir üst noktadan hayata bakacaksınız demektir.

Birine daha önce hiç duymadığınız bir efsane anlattığınızı gördüyseniz bir büyük ve güzel bir deneyim yaşayacaksınız sonucunda üzüntü de mutluluk da olsa kendinize güzel dersler çıkararak hayata daha olgun bir şekilde devam edeceğinize işarettir.

Hangi efsane karakterine büründüyseniz o karakterin özellikleri ile hareket edeceğiniz veya sizden o şekilde davranmanızın beklendiği bir döneme gireceksiniz şeklinde yorumlanır.

Efsane Görmek