Rüyada Davar Tırnağı Görmek

Nablusi Rüya Tabirleri: Rüyada görülen davar tırnağı, ilme ve ilmin eserine bağlı olmaya, nimet ve zenginliğe delalet eder. Davar tırnağı sapık kimseler için hak yolu bulmaya delalettir.

Bilhassa padişah ve elçi, at tırnağını görür ise; davar tırnağı bir yerden kendisi için mecburiyetten göç etmeye işaret eder. Hayvanları görmeksizin evler arasında davar tırnaklarını görmek ve seslerini duymak, yoğun yağan yağmurun ortaya çıkmasına yorumlanır.

Davar Tırnağı kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Davar Tırnağı görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Davar Tırnağı Görmek