Rüyada Altın Vermek Görmek

Rüyada altın vermek, rüya sahibinin çevresi için pek de hayırlı denmeyen işlerle uğraşacağının habercisidir. Kişinin çevresinde bulunan insanlar hakkında gerçek payı olmayan dedikodulara vesile olacağına, insanlarla sözlü olarak kavgalara girip ağız dalaşı yapacağına yani çevresine zarar vereceğine işaret eder. Rüyada verilen altın sayısı ne kadar fazla ise rüya sahibi o kadar rahatlayacak ve içinde sakladığı bütün sözleri ya da ukde olmuş şeyleri açığa vuracaktır. Bazı rüya alimleri rüyada altın vermeyi hayra yorarak dertlerden, sıkıntılardan kurtulup hafiflemek rahata ermek olarak yorumlamaktadır. Yine rüyada verilen altın ne kadar çok ise dertlerden kurtulup feraha erme zamanı da o kadar hızlı olmaktadır.

Rüyada kendi çocuğuna altın vermek, rüyayı gören kişinin evladı, eşi veya anne babasından birinin kendi çevresi tarafından zarar göreceğini, o kişinin bu çevreden uzaklaşmaya çalışacağını ve kendi içine kapanarak üzüleceğini delalet eder.

Rüyada bir devlet büyüğüne altın vermek, kişinin emeklilik ya da buna benzer devlet kapısı ile alakalı olarak bir sıkıntı yaşayacağını ve bu sıkıntının da mahkemeye kadar devam edeceğini fakat bu işin sonunun rüya sahibinin lehine sonuçlanacağını ve galibin rüya sahibi olacağını rivayet eder. Rüyada ünlü bir sanatçıya altın vermek, kişinin tanımadığı bir insana sırf tanıdığı ve yakın olduğu arkadaşının çıkarı için, onun mutlu olması için kötülük yapacağına ve kötülük ile arkadaşının mutlu olmasını sağlayacağına delalet eder.

Rüyada bir dilenciye altın vermek, rüyayı gören kişiden güvenmediği birinin borç isteyeceğine ve bu borcu veren rüya sahibinin belli bir zaman sonra bu borcunu geri alamadığı için bu insanla problem yaşayacağına işaret eder.

Rüyada takas yolu ile altın vermek, rüya sahibinin usule uygun olmayan bir imza atacağına, bu imza ile kazancının artacağına fakat vicdanında bir yara açılarak sürekli rahatsız olacağına ve sonunda da sağlık problemleri yaşayacağına rivayet eder. Rüyada bir hayvana altın vermek, kişinin kurduğu hayalleri gerçekleştirmek için gözü kara davranacağını, sırf kendi hayalleri gerçekleşsin diye başka insanların duygularını hiçe sayacağını ve diğer insanları çok üzerek ah alacağını işaret eder.

Rüyada bir mal alıp karşılığında altın vermek, rüya sahibinin borç alarak bir işe gireceğine, iş yerinde yolunda gitmeyen nedenlerden dolayı bu işte iflas etmesi sonucu borcunu ödeyemeyeceğine ve bu nedenle de aile düzeninin ve huzurunun bozulacağına delalet eder.

Rüyada ev kirası karşılığı altın vermek, kişinin yaşayacağı yasak bir aşk sonucu çocuk sahibi olacağına ve bu nedenle çevredeki insanların dedikodularına, hoş olmayan davranışlarına ve ağır hakaretlerine maruz kalacağını rivayet eder. Rüyada

Rüyada Altın Almak

Rüyada altın almak, rüyayı gören kişinin kısa bir zaman da olsa darlık yaşayacağına ve sıkıntıya düşerek moralinin bozulacağına delalet eder. Rüyada altın almak, bazı rüya alimlerine göre, ağırlık almak, dert sahibi olmak ve ailede gerginlikler yaşamak, kavgalara girmek olarak da yorumlanır.

Rüyada bir zücaciye dükkanından altın almak, rüyayı gören kişinin çevresinde bulunan kötü niyetli bir insan tarafından kandırılacağını, temiz duygularıyla oynanacağını ve rüya sahibinin bir basamak olarak kullanılacağının habercisidir.

Rüyada kuyumcudan altın almak, kişinin olumsuz sonuçlanacağını bile bile bir işe kalkışacağını, olay sonucunda üzüleceğini hissetse de bazı duyguları yaşamak için risk alacağını ve bu nedenle de pişmanlık yaşamayacağını sadece üzülüp moralinin bozulacağını işaret eder.

Rüyada avizeciden altın almak, rüya sahibinin çok sevdiği bir arkadaşı veya dostu için sıkıntıya düşeceğini fakat bu sıkıntının rüya sahibinin arkadaşının derdini gidermek için yaşayacağını ve bu sıkıntının değeceğini ve arkadaşının moralinin düzeleceğini ve derdinin gideceğini rivayet eder.

Rüyada birden fazla sayıda altın almak, rüyayı gören kişinin evlatları ya da anne babası nedeniyle bazı zor günler yaşayacağını, sırf onları mutlu etmek için kendisinin üzüleceğini ve mutsuz olacağını delalet eder.

Rüyada hiç tanımadığı birinden altın almak, kişinin dertlerinin biriktiği, artık sıkıntıları ile baş edemediği bir zamanda biri ile tanışacağını ve bu insanın dert ortağı olarak dertlerini paylaşacağını, bununla da kalmayıp dertlerine çözüm bularak rüya sahibini rahatlatacağını ve sevindireceğini rivayet eder.

Rüyada birine vermek için altın almak, kişinin kazancını, elde ettiği geliri biri ile paylaşacağını ve kendi payına düşen para ile geçinemeyeceğini ve bu nedenle yeni bir iş arayacağını ve daha çok para kazanma isteğine düşeceğini işaret eder.

Rüyada altın oyuncak almak, rüya sahibinin eğitim hayatında dersleriyle ilgili bir sıkıntı yaşayacağını, eğitim süresinin uzayacağını ve hocaları ile bazı hoş olmayan durumlar yaşayacağını ve rüya sahibinin sinirlenip öfkeleneceğini rivayet eder. Rüyada altın defter yada kitap almak, rüyayı gören kişinin kimsesiz ve okumak isteyen yani muhtaç olan bir çocuğa yardım edeceğini, gelirinin bir bölümünü o insanın eksiklerini ve problemlerini gidermek için harcayacağını ve bu nedenle de vicdanının çok rahat olacağını işaret eder.

Rüyada paket halinde altın almak, kişinin kendisine bal görünümlü zehir sunulacağını, yani rüya sahibinin çevresindeki iki insan tarafından kuyusunun kazılmaya çalışıldığını, bu insanlarında ona en yakın insanlar olduğunu ve dost gibi göründüklerini ve rüya sahibinin dikkatli olmasının gerektiğini gösteren haberci bir rüyadır.

Rüyada altın eşya almak, kişinin ev taşıyacağını, evini mahallesini değiştireceğini ve yeni evindeki ortamını çok severek kısa sürede benimseyeceğini delalet eder. Rüyada altın ev almak, rüyayı gören kişinin eşi veya sevgilisi ile tartışacağını, bu tartışma sonrasında da kendisiyle ilgili yeni kararlar alacağını ve bu kararların arkasında durmak için çok çabalasa da yapamayıp tekrar eski düzenine döneceğini rivayet eder.

Rüyada altın hediye almak, rüya sahibinin yakın bir arkadaşına istem dışı, farkında olmadan bir zarar vereceğini fakat bunu fark edince arkadaşından özür dileyeceğini ve ona destek olarak bu zararı gidereceğini işaret eder.

Rüyada Altın Bulmak

Rüyada altın bulmak, kişinin ekonomik anlamda zarar edeceğine, fakirliğe düşerek geçim derdi yaşayacağına işaret eder. Rüyada yolda yürürken altın bulmak, rüya sahibinin hiç beklemediği bir anda hatta hayatının en rahat ve iyi döneminde evladı veya yakın bir akrabası nedeniyle para kaybedeceğini ve bu nedenle bir süre sıkıntıya düşeceğini ve zor zamanlar yaşayacağını delalet eder.

Rüyada bahçede altın bulmak, rüyayı gören kişinin uzun zamandan beklediği ve dört gözle beklediği bir insan ile görüşeceğini, bu insan ile ortak bir iş kuracaklarını ve ilk zamanlarda para kazanamasalar da belli bir zaman sonra iş dünyasında çok konuşulan bir alanda çalışarak çok kazanç elde edeceklerini delalet eder.

Rüyada altın çivi bulmak, kişinin erkek çocuk istediğini bu nedenle de adaklar adayıp dualar ettiğini işaret eder. Rüyada arabanın içinde altın bulmak rüya sahibinin ufak çaplı bir kaza geçireceğini bu nedenle de trafikte dikkatli olması gerektiğini işaret eden haberci bir rüyadır.

Rüyada toprağı kazarken altın bulmak, rüya sahibinin geçmişten gelen bir pişmanlığı olduğunu ve bu pişmanlığını gidermek, vicdanını rahatlatmak için maddi durumu iyi olmasa bile bir bağış yapacağını ve bundan sonra geçim sıkıntısına düşeceğini ve buna rağmen vicdanını rahatlattığı için bu durumdan şikayetçi olmayacağını delalet eder.

Rüyada uzayda altın bulmak, rüyayı gören kişinin kendisini daha şık gösterecek kıyafet ve ayakkabılar almak istediğini, bu nedenle de ek bir gelir kaynağı aradığını yani kazancını arttırma peşinde olduğunu işaret eder.

Rüyada yatağın içinde altın bulmak, kişinin hayalini kurduğu, olmasını istediği bazı durumlar için çok düşündüğünü, istediği bir hayatı sürmesi için işini değiştirerek kendisini zorlayacak fakat kazancı daha bol olan bir işe başlayacağını rivayet eder.

Rüyada temizlik yaparken altın bulmak, rüya sahibinin yeni bir insan ile tanışacağını, bu insanın aslında geçmişinden gelen bir insan olduğunu ve rüya sahibinden öcünü almak için ona yakınlaştığını ve rüya sahibinin bunun farkında olmadığını işaret eder.

Altın Bilezik Takmak

Rüyada altın bilezik takmak, rüya sahibine miras kalacağını ve bu miras sayesinde hayat standardının artacağını işaret eder. Aynı zamanda insanı sevindirecek haber almasına, yeni bir duruma adım atarak yeni başlangıçlar yapacağına da rivayet edilir. Bazı rüya alimlerine göre rüyada altın bilezik takmak, bekar için evliliğin evli kişi için ise hayırlı evladın habercisidir şeklinde yorumlanır.

Rüyada aileden birinin aldığı altın bileziği takmak, rüya sahibinin bir konuda anne baba gibi yakın akrabalarının onayını ve duasını aldığını ve bu dualar ile hayırlı ve başarılı işlere imza atacağını delalet eder.

Rüyada sahte altın bilezik takmak, rüyayı gören kişinin eline toplu bir para veya mal geçeceğini fakat rüya sahibinin bu parayı hayırlı olmayan işlerde kullanarak bitireceğini ve bu yüzden de ailesi tarafından dışlanıp değer verilmeyeceğini işaret eder. Rüyada altın bilezik takan bir erkek görmek, kişinin yaşamında unutamadığı bir olay yaşayacağını ve o olaydan sonraki yaşamında da onun etkisinde kalacağını rivayet eder.

Rüyada eğri büğrü bir altın bilezik takmak, rüya sahibinin geçmişinde hor görülen, değer verilmeyen bir insan olduğunu faka son dönemlerde hem işi hem de kazandığı paralardan dolayı çevresi tarafından değerinin arttığını ve rüya sahibinin de bunun nedeninin farkında olduğunu delalet eder.

Rüyada hiç tanımadığınız bir kadına altın bilezik takmak, kişinin farkında olmadan bazı kişilerin oyunun geleceğini fakat temiz kalbi ve iyi niyeti sayesinde bu işten zararlı çıkmayacağını aksine kendisini oyuna getirmeye çalışan insanların bazı kayıplar yaşayacağını işaret eder.

Rüyada bir çocuğun altın bilezik takması, istenmeyen bir evlilik yaşanacağının habercisidir. Rüya sahibinin ya da çok yakın çevresinden birinin istemeye istemeye evleneceğini delalet eder. Öğretmeninin aldığı altın bileziği takmak, rüyayı gören kişinin eğitim hayatında bir öğretmenini örnek alarak, onu dinleyerek onun yolundan gittiğini rivayet eder.

Rüyada sevgilinin aldığı altın bileziği takmak, kişinin sevgilisi ya da eşi sayesinde daha huzurlu olduğunu ve belli bir zaman sonra o insandan çok şaşıracağı bir teklif ve hediye alacağının habercisidir.

Rüyada çok taşlı ve aşırı parlak bir altın bilezik takmak, kişinin çevresinde gerçek ve kalpten kendisini seven insanların olmadığını, yakınındaki insanların hep belli bir sebepten dolayı kendisine tahammül ettiklerini ve çıkarları olduğunu işaret eder.

Rüyada birden fazla altın bilezik takmak, rüya sahibinin çok kısmetli olduğunu, istediklerinin gerçekleştiğini ve önüne birbirinden güzel fırsatlar çıkacağını delalet eder. Rüyada kimsesiz birinin verdiği altın bileziği takmak, kişinin çok samimi olmasa da tanıdığı bir insanın işe girmesi için vesile olacağını ve o insana yardım edeceğini ve o süreçten sonra da o insan ile samimiyet kurarak sık sık görüşeceğini rivayet eder.

Rüyada Altın Vermek Psikolojik Yorumu

Rüyada altın vermek psikolojik olarak, rüya sahibinin çevresinden çok değer verdiği bir insanı mutlu etmek için ona hediye almayı planladığını ya da bir sürpriz yaşatmak istediğini ve gece uyurken de bunları düşündüğünün göstergesidir. Bazı psikologlar tarafından ise rüyada altın vermek şu şekilde yorumlanıyor; eğer kişinin yakın zamanda bir düğüne katılması gerekiyor ve altın almayı istemediği halde altın almak zorunda hissediyorsa kendisini bu tarz bir rüya görmesi normaldir.

Altın Vermek Görmek