Rüyada Altın Kolye Takmak Görmek

Rüyada altın kolye takmak, rüya sahibinin çok sevineceği haberler alacağına ve olumlu bazı yeni gelişmeler yaşayacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin talihinin artık yavaş yavaş açılmaya başladığını ve dileklerinin zamanla kabul olacağını delalet eder.

Rüyada zinciri bozuk bir altın kolye takmak, kişinin hile ve hurda ile yani kurnazlıklar yaparak isteklerini yerine getireceğine, isteklerini elde etmek için çevresindeki insanları kullanacağına işaret eder. Yani rüya sahibinin bencil ve sadece kendini düşünen bir kişilikte olduğunun da göstergesidir.

Rüyada altın kolyeyi bileğine dolayarak takmak, kişinin elinden tutup ona doğru yolu gösteren bir arkadaşı olduğunu ve rüya sahibinin bu arkadaşının nasihatlerini kulak arkası yapıp dinlemediğini bu nedenle de işlerini birbirine karıştıracağını delalet eder.

Rüyada bir oyuncağa altın kolye takmak, rüyayı gören kişinin hayalini kurduğu her şeyi çevresindeki bir arkadaşının yaşayacağına o nedenle de rüya sahibinin o arkadaşına hep imrenerek baktığına ve onun yerinde olmak istediğine rivayet eder.

Rüyada birbirine karışmış altın kolyeleri ayırarak takmak, kişinin kafasında çok fazla soru işaretleri olduğuna, bu soru işaretlerinin cevabını alarak rahatlamak için çok uğraştığına fakat bir türlü bu eksiklikleri gideremediği için çok üzüldüğüne ve mutsuz olduğuna fakat belli bir zaman sonra hiç tanımadığı bir insan ile tanışıp bu çözemediği ve aydınlatmak istediği soruları bu insan vesilesi ile çözüp rahata kavuşacağını delalet eder.  

Rüyada başkasına ait olan bir altın kolyeyi takmak, rüyayı gören kişinin başkasının mutlu bir haberine çok fazla sevineceğini, başkasının mutluluğunu kendi yaşamış gibi çok önemseyeceğini ve bu mutluluğun da ileride kendi mutluluğunu yaşamasına vesile olacağını işaret eder.

Rüyada altın olmayan fakat altın gibi parlayan bir kolyeyi altın kolye sanarak takmak, rüya sahibinin kandırılacağını, bir iş için arkadaşı tarafından kullanılacağını ve rüya sahibinin emeği ile bu insanın işte yükseleceğini ve daha fazla para kazanacağını delalet eder.

Rüyada başkasına altın kolye takmak, kişinin kendi kısmetini kendi elleriyle bilerek ve isteyerek yani bilinçli bir şekilde en yakın arkadaşına bırakacağını ve onun mutlu olması için kendi mutluluğundan olacağını işaret eder.

Rüyada Boynuna Altın Kolye Takmak

Rüyada boynuna altın kolye takmak, rüyada altın kolye takmak ile benzer şekilde yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin mutlu haberler alacağını, hasta ise şifa bulacağını ve huzura kavuşacağını işaret eder. Bazı rüya alimlerine göre rüyada boynuna altın kolye takmak, rüyayı gören kişinin karamsar ve olumsuz düşüncelerinden kurtulup daha olumlu ve pozitif düşüneceğini, hayata olumlu yönünden bakacağını ve bu yönde değiştiği için de mutlu olaylar yaşayıp sevineceğini rivayet eder şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada başkasının kendi boynuna altın kolye taktığını görmek, rüya sahibinin başkasından çok mutlu bir haber alacağına ve bu mutlu haberden sonra hayatının iyi anlamda değişeceğini delalet eder.

Rüyada Altın Zincir Takmak

Rüyada altın zincir takmak, rüyayı gören kişinin hiç beklemediği bir anda sürpriz yaşayacağına delalet eder. Rüyada altın zinciri çok uzun bir kolye takmak, rüya sahibinin çok uzun ve uğraştıran bir hayat sürdüğünü, uğraşlarının karşılığını bu zamana kadar almadığını fakat şu zamandan sonra daha iyi standartları olan bir yaşam süreceğini ve daha mutlu olacağını işaret eder.

Rüyada altın zinciri saçlara dolamak, kişinin eğitim hayatıyla ilgili bir planı olduğunu ve bu planını gerçekleştirmek için desteğe ihtiyaç duyduğunu bu desteği ise çevresinde hiç anlaşamadığı ve kendisinin sevmediği bir insanın vereceğini rivayet eder. Rüyada altın zinciri başkasına takmak, rüyayı gören kişinin evini ya da bir malını ailesinden yada yakın çevresinden birine satacağını, bu para ile bir hayra vesile olacağını ve başka bir insanı mutlu edeceğini işaret eder.

Rüyada Altın Takmak

Rüyada altın takmak, kişinin bolluk ve bereket yaşayacağını işaret eder. Rüya sahibinin gönlünden geçeni gönlünden geçtiği gibi yapacağına delalet eder.

Rüyada bir düğünde çeyrek altın takmak, rüya sahibinin aslında hiç desteklemediği, olmasını istemediği bir olaya mecburen yani toplum baskısından dolayı destek vereceğini fakat kalbinin bu durumdan dolayı rahat olmayacağını işaret eder. Rüyada bir düğünde altın bilezik takmak, kişinin çevresi tarafından duyulan bir başarıya imza atacağına, bu başarıdan dolayı takdir görüp saygınlığının artacağına rivayet eder.

Rüyada bir sünnet düğününde altın takmak, rüyayı gören kişinin yeni bir işe adım atacak olan birine maddi bir destek vereceğine, bu maddi desteğinden dolayı o kişinin hem çok para kazanacağına hem de kötü olan yaşam şartlarının iyileşeceğine delalet eder.

Rüyada yeni doğmuş bir bebeğe altın takmak, kişinin yeni bir arkadaşlık kuracağına ve bu arkadaşlığın da kısa zamanda dostluğa dönüşeceğine ve bu dostluktan dolayı rüya sahibinin yeni ve hayırlı bir çevreye gireceğine işaret eder.

Rüyada yeni alınan bir eve hayırlı olsuna altın takmak, kişinin bir mal almak için para biriktirmeye çalıştığını, harcamalarını mümkün olduğu kadar kıstığını, dişinden tırnağından arttırarak o malı da alacağını fakat zor zamanlar geçirerek elde edeceğini delalet eder.

Rüyada bir ağacın dalına altın takmak, rüyayı gören kişinin evlenmeyi çok istediğini, bunun için hayatına alabileceği insanla tanışmak için çok sabırsız davrandığını ve yeni tanıştığı her insanın evlenebileceği insan olup olmadığını merak ettiği için çok sınadığını rivayet eder.

Rüyada kan kardeşinin kendisine altın taktığını görmek, rüya sahibinin ailenin bir malını ailenin haberi olmadan satacağını ve elde ettiği parayı da hayır işinde kullanacağını fakat durumun anlaşılması üzerine ne kadar hayra gitse de para aile içinde rüya sahibinin yerinin zedeleneceğini işaret eder.

Rüyada  bir çocuğa altın takmak, kişinin yeni bir olaya yada duruma adım atmak için çok çekingen davrandığını, korkuları olduğu için bazı fırsatları tepeceğini ve çekingen kişiliği yüzünden yükselemeyeceğini delalet eder.

Rüyada Altın Görmek

Rüyada altın görmek, rüya alimlerine göre farklı iki şekilde yorumlanmaktadır. Kimi rüya bilginleri rüyada altın görmenin rüya sahibine ağırlık, artı bir külfet getireceğini, kişinin sıkıntı yaşayacağını ve yaşayacağı bir olay sonrasında zor durumda kalacağını söylerler.

Kimi rüya bilginlerine göre rüyada altın görmek ise tam tersi bir duruma delalettir. Yani rüya sahibinin kederinden ve sıkıntısından kurtulacağını, zor günlerini geride bırakacağını ve mutlu, ferah günler yaşayacağını işaret eder. Rüyada altın görmek, rüya sahibinin ya borcundan kurtulacağı ya da yeni bir borcun altına gireceği şeklinde de tabir edilir.

Rüyada Altın Gerdanlık Takmak

Rüyada altın gerdanlık takmak, rüyayı gören kişinin yuvasının huzurlu olduğunu, eşi ve çocukları ile mutlu bir hayat süreceğini delalet eder. Eğer rüya sahibi bekar ise yakın zamanda evleneceğine ve mutlu bir yuva kuracağına işaret eder.

Rüyada sevgilinin rüya sahibine altın gerdanlık takması, kişinin sıra dışı bir evlenme teklifi alacağına, bu teklifin de hem çok düşünülmüş hem de çok emek harcanmış bir planla organize edileceğine rivayet edilir.

Rüyada takılan altın gerdanlık çok geniş ve boğazı sıkıyor ise, rüya sahibinin eşini çok sevdiğini fakat eşinin ailesi ile problemler yaşadığını ve yaşayacağını delalet eder. Rüyada takılan altın gerdanlık çok ışıltılı ve parlak ise, rüyayı gören kişinin çok varlıklı, maddi durumu çok iyi ve tanınmış bir ailenin çocuğu ile evlilik yapacağını ve bu evliliğinde ilk sıralarda sıkıntılar olsa da ileride çok mutlu olacağını delalet eder.

Altın Kolye Takmak Görmek