Rüyada Altın Kolye Görmek

Rüyada altın kolye görmek, rüya sahibinin hayırlı bir kişiliğe sahip olduğunu rivayet eder. Rüyayı gören kişinin hem Allah katında değerli olduğunu hem de çevresi tarafından sevilen, saygı duyulan, önemsenen ve çevresine karşı yardım sever bir insan olduğunu işaret eder. Kişinin güzel bir kişiliği olduğunu gösterir.

Rüyada Altın Kolye Hediye Almak

Rüya sahibinin yaşamında hep iyilik yapma istediği içinde olduğunu, zorda kalan insanlara her zaman yardım ettiğini ve bu yardımlarından dolayı da kendisinin darda kaldığında mucizevi şekilde atlattığını ve hayır duaları çok aldığı için işlerinin her zaman yolunda gittiğini delalet eder.

Rüyada çok parlayan bir altın kolye almak, kişinin yakın zamanda çok büyük bir başarıya imza atacağını, bu başarıdan dolayı da çevresi tarafından hem örnek alınacağını hem de örnek gösterileceğini işaret eder.

Rüyada bir kuyumcudan altın kolye aldığını görmek, rüya sahibinin çok istediği bir eşya ya da maddi değeri olan bir ihtiyacının başkası tarafından kendisine hediye edileceğini ya da o çok istediği şeyi alması için kendisine yardım edeceğini rivayet eder.

Rüyada Altın Kolyeye Basmak

Rüyayı gören kişinin kalbinde geçmişte yaptığı bir hatadan dolayı pişmanlık olduğunu, bu pişmanlıktan dolayı da rahat olmadığını ve vicdanının kendisini son zamanlarda çok rahatsız ettiğini işaret eder. Rüya sahibinin vicdanını rahatlatmak için neler yapabileceğini düşündüğünü, bunun için planlar yaptığını delalet eder.

Rüyada yere düşen bir altın kolyeye basmak, rüya sahibinin çevresinde kendisinin de farkında olmadığı bir koruyucusunun olduğunu işaret eder. Kişinin çevresinde olmayacak işlerini yoluna sokarak olduran, zarar göreceğini önceden hissedip ya da tahmin edip onu koruma altına alan ve çevresindeki kötü niyetli insanları ondan uzaklaştıran çok temiz kalpli bir insanın varlığını işaret eder.

Rüyada Altın Kolyeyi Parlatmak, Silmek

Rüya sahibinin çok istediği bir şeyi gerçekleştirmek için çok çaba sarf ettiğini, bunun olması için canı gönülden dua ettiğini ve istediği şeyi yakın zamanda elde edeceğini ve dileğinin gerçekleşeceğini gösteren haberci bir rüyadır.

Rüyada Paslı Gibi ya da Kararmış Bir Altın Kolye Görmek

Rüya sahibinin çevresinde kendisine zarar vermek isteyen bir insan olduğunu ve bu insanın kendisi hakkında yalan yanlış dedikodular ürettiğini ve rüya sahibini çevrenin gözünden düşürmek istediğini fakat bu insanın yaptıklarının kendi ayağına dolanacağını ve yaptığı dedikoduların kendisine döneceğini işaret eder.

Rüyada Altın Kolye Takmak

Rüyada altın kolye takmak, rüyayı gören kişinin yaşayacağı güzel olaylar sonucunda heyecan duyacağını, bu güzel olayın rüya sahibinin maneviyatını güçlendirip kendine olan inancını arttıracağını delalet eder. Rüyada altın kolyeyi sevgilisinin kendisine taktığını görmek, rüya sahibinin yeni tanıştığı ve kişiliği hakkında emin olamadığı bir kişi ile duygusal anlamda yeni bir ilişkiye gireceğini eğer sevgilisi var ise sevgilisinden hiç beklemediği bir anda hatta araları açık iken büyük bir sürpriz göreceğini işaret eder.

Rüyada altın parlak bir kolye takmak, kişinin başkası aracılığı ile vicdanını rahatlatacağını, çevresindeki çok sevdiği bir insanın tavsiyesini dinleyerek huzur bulacağını işaret eder.

Rüyada Altın Kolye Kaybetmek

Rüyada altın kolyeyi takarken elinden düşürerek kaybetmek, rüya sahibinin kendisine çok güvendiğini bu güvenden dolayı da yapılması gereken işleri hep aksattığını bu nedenle de işini bitirmesi gereken zamanda bitiremediği için zorluk yaşayacağını ve zor durumda kalarak çevresinden yardım isteyeceğini rivayet eder.

Rüyada kelebek ya da kuş şeklinde altın kolye takmak, rüyayı gören kişinin yeni bir işe ya da yeni bir durumun içine adım atacağını, bu adımı atarken de maneviyatı çok güçlü olan birinin duasını alacağını ve bu dua ile giderek yükseleceğini işaret eder. Rüyada zincir şeklinde kalın bir altın kolye takmak, rüya sahibinin yeni bir akrabalık kuracağını ve bu yeni akrabalarının kendisine çok hayırlı ve maneviyatı sağlam yeni insanlarla tanışmasına vesile olacağını, bu tanıştığı insanların da rüya sahibini manevi yönde çok geliştireceğini ve güçlendireceğini delalet eder.

Rüyada Altın Kolye Ucu Görmek

Rüyada altın kolye ucu görmek, rüya sahibinin yaşayacağı karmaşıklığın ve tartışmaların habercisidir. Kişinin çevresindeki insanlarla polemik yaşayacağını ve bu polemikten dolayı dargınlık ve küsmelerin yaşanacağını işaret eder.

Rüyada çok büyük bir altın kolye ucu görmek, rüyayı gören kişinin en yakınında bulunan dostu ile fikir ayrılığına düşeceğini ve bu fikir ayrılığından sonra da düşman olacaklarını ve birbirlerinin işlerine çomak sokmaya çalışacaklarını işaret eder.

Rüyada kararmış bir altın kolye ucu görmek, kişinin çevresinde onun hayrına olmayan bir kişinin olduğunu ve bu kişinin rüya sahibine ne kadar zarar vermeye, işini engellemeye çalıştıkça bundan en çok kendisinin etkilendiğini delalet eder.

Rüyada kendisine altın kolye ucu hediye edildiğini görmek, rüyayı gören kişinin ailesinden biri ile bir mal konusunda tartışma yaşayacağını ve bu tartışma sonucunda hem rüya sahibinin hem de tartıştığı kişinin o malın hayrını göremeyeceğini işaret eder.

Rüyada altın kolye ucunu çaldırmak, kişinin şansını ve kısmetini çevresinde bulunan ve onun kötü olmasını bekleyen bir kişinin ele geçireceğini ve rüya sahibinin kısmetini o kötü niyetli insanın yiyeceğini delalet eder.  

Rüyada Altın Kolye Hediye Almak

Rüyada altın kolye hediye almak, rüya sahibinin yakın zamanda gönül işlerinden dolayı yeni kararlar alacağını, bu kararları uygularken de çok heyecanlı olacağını işaret eder. Bazı rüya alimlerine göre rüyada altın kolye hediye almak, rüya sahibinin yaşamında hep iyilik yapma istediği içinde olduğunu, zorda kalan insanlara her zaman yardım ettiğini ve bu yardımlarından dolayı da kendisinin darda kaldığında mucizevi şekilde atlattığını ve hayır duaları çok aldığı için işlerinin her zaman yolunda gittiğini delalet eder.

Rüyada düğünde altın kolye hediye almak, kişinin herkesin haberi olacağı şekilde yeni bir yükselişe imza atacağını ve bu yükselişinin de ailesi ve çevresi tarafından kutlanacağını ve çevresinin rüya sahibi ile gurur duyacağını rivayet eder.

Rüyada aynı altın kolyeyi başkaları tarafından hediye almak, rüyayı gören kişinin kısmetlerinin çok olduğunu, rüyayı gören kişi eğer bekar ise kendisine evlenme teklif edenlerinin çok olacağını ve aralarından seçim yapmak zorunda kalacağını, rüyayı gören kişi eğer evli ise çocuklarının çok olacağını ve bu çocukların her birinin birbirinden kısmetli olacağını delalet eder. Rüyada bir zenciden altın kolye hediye almak, kişinin patronu ile ya da ailesinden biri ile tartışacağını ve bu tartışma sonucunda işinden ya da evinden olacağını işaret eder.

Rüyada Altın Kolye Hediye Edilmesi

Rüyada altın kolye hediye edilmesi, rüya sahibinin yeni bir ilişkiye yelken açacağını işaret eder. Rüyada ailesinden birine altın kolye hediye edilmesi, kişinin ailesine rüya sahibinin hayrına olacak bir haber geleceğine ve bu haber sonrasında rüya sahibinin yeni bir düzen kurup mutlu olacağına delalet eder.  

Rüyada ışıltılı bir kap içinde altın kolye hediye edilmesi, kişinin evleneceği kişinin yurt dışından olacağını ve bu kişinin kendisine güzel bir hayat ve iyi fırsatlar sunacağını işaret eder. Rüyada ailesinin altın kolye hediye ettiğini görmek, rüyayı gören kişinin çevresi aracılığı ile evleneceğini ve bu evliliğinin hayırlara vesile olacağını delalet eder.

Rüyada Altın Kolye Bulmak

Rüyada altın kolye bulmak, rüya sahibinin kendisini çok seven biri tarafından izlendiğini, hareketlerinin dikkatlice seyredildiğini ve kendisini izleyen bu kişinin rüya sahibine yoğun duygular beslediğini delalet eder. Bazı rüya bilginlerine göre rüyada altın kolye takmak ise yapılacak olan hayırlı ve aşk dolu bir evliliğin habercisidir.

Rüyada bahçede altın kolye bulmak, kişinin çevresi tarafından takdir edilip elle gösterildiğini ve kendisine imrenildiğini işaret eder. Kişinin aldığı kararlarda her zaman onaylandığını ve yakınındakilerin aldığı kararlardan dolayı kazanç sağladığını ve bu nedenle de ona saygıda kusur etmediklerini rivayet eder.

Rüyada yastığının altında altın kolye bulmak, rüyayı gören kişinin gerçekleştirmek istediği çok fazla hayali olduğunu ve bu hayallerin gerçekleşmeyecek kadar gerçekten uzak olduğunu ancak içinden gönül ilişkisiyle ilgili olan hayalinin çok geçmeden gerçekleşeceğini ve gönlündeki insanın kendisine açılacağını ve birlikte evlilik yolunda yeni bir adım atacaklarını delalet eder.

Rüyada çöp kutusunda altın kolye bulmak, rüya sahibinin kendisinin istemediği bir evlilik yapacağına, aile zoru ile yapacağı bu evliliğinde belli bir zaman sonra mutlu olacağına ve çocuklarıyla birlikte bu mutsuzluğunun gideceğine işaret eder.

Rüyada başkasına ait olan bir altın kolye bulmak rüya sahibinin ilişkisinde yalana başvuracağına, eşine ya da sevgilisine bir konuda yalan söyleyeceğine fakat çok geçmeden bu yalanının elline yüzüne bulaşarak ortaya çıkacağına rivayet eder.

Rüyada halı süpürürken altın kolye bulmak, rüya sahibinin bir ilişkiden kaçtığına, bu ilişkiyi nasıl sonlandıracağına dair planlar yaptığına ama kafasının karışık olduğuna işaret eder.

Rüyada uçak içinde altın kolye bulmak, rüyayı gören kişinin eşini ya da sevgilisini değiştireceğine, gönlünün başkasına kayacağına ve bu ilişkisinden dolayı da vicdan azabı çekeceğine işaret eder.

Altın Kolye Görmek