Rüyada Altın Bilezik Taktığını Görmek

Rüyada altın bilezik taktığını görmek, rüya sahibinin mutlu olacağı bir olay yaşayacağına, güç sahibi olacağına ve yapacağı evlilikte bir ömür boyu mutlu mesut olacağına delalet eder. Rüyada birden fazla kişinin aynı altın bileziği taktığını görmesi, kişinin bir iş ile ilgili olarak birden fazla seçilebilecek kişi olduğunu ve rüya sahibinin bu seçimden alnının akı ile çıkacağını ve rakiplerini geride bırakarak bu güzel ve hayırlı işin sahibi, kazananı olacağını rivayet eder.

Rüyada en yakın arkadaşına altın bilezik taktığını görmek, rüyayı gören kişinin kendisinden yardım isteyen birinden yardımını esirgemeyeceğini, bu yardımın yardım alan kişinin ailesi ile olan bağlarını arttıracağını delalet eder. Rüyada babanın aldığı bir altın bileziği taktığını görmek, kişinin babasıyla arasında çıkarsız ve koşulsuz bir ilişki olduğunu ve her durumda birbirlerini desteklediklerini işaret eder.

Rüyada oyuncak bir bebeğin altın bilezik taktığını görmesi, rüya sahibinin çok uçuk kaçık hayallere sahip olduğunu ve bu hayallerinin gerçekleşmesinin imkansız olduğunu bildiğini ve sadece hayal kurup gerçekleştirmek için çaba sarf etmediğini işaret eder.

Rüyada bir erkeğin altın bilezik taktığını görmek, rüyayı gören kişinin çok önemli bir olaya tanıklık edeceğini rivayet eder. Rüyada hiç tanınmayan birinin kendisine altın bilezik taktığını görmek, kişinin gönül rızası ile yapılmayan bir nişandan döneceğini ve aşık olduğu biri ile evleneceğini delalet eder.

Rüyada ayağına altın bilezik takmaya çalışmak, rüya sahibinin bütün varını yoğunu bir iş için riske etmeyi düşündüğünü fakat bunun doğru olup olmayacağını, kaybettiği durumdaki zararını hesaplamaya çalıştığını ve bu konuda çok düşündüğünü ve çevresinde güvendiği bir arkadaşından fikir alacağını işaret eder.

Rüyada ergenliğe girmemiş bir kız çocuğunun altın bilezik taktığını görmek, kişinin akrabaları ya da kuzenlerinden küçük yaşta bir kız çocuğunun istemediği biri ile evlenmeye zorlanacağını işaret eder. Rüyada çizgi film karakterlerinden yani sanal birinin altın bilezik taktığını görmek, rüyayı gören kişinin evlilik hayatının başka bir insanın varlığı yüzünden sekteye uğrayacağını ancak bu insanın kendi isteği ile aradan çekilmesi sonucunda çiftin tekrar mutlu ve huzurlu olacaklarını ve evliliklerinin daha sağlam bir hal alacağını rivayet eder.

Rüyada ilkokul öğretmeninin kendisine altın bilezik taktığını görmek, kişinin öğretmeninin yönlendirmesiyle okumuş olduğu iş kolunu sevdiğini ve işini severek yaptığını işaret eder. Rüyada eski sevgili ya da eşin kendisine altın bilezik taktığını görmesi, rüya sahibinin eski ilişkisinden ya da eski dostlarından birinin yakın zamanda karşısına çıkacağını ve kendisinden özür dileyeceğini işaret eder.

Rüyada Altın Bilezik Satın Almak

Rüyada altın bileklik satın almak, kişinin hayrına olan bir rüyadır. Çünkü rüya sahibinin hafifleyerek sıkıntılarından kurtulacağına, bereketinin artacağını, bolluk yaşayacağını delalet eder. Rüyada altın bileziği taksitle satın almak, kişinin iş hayatında düzen kuramadığını, en ufak bir zarar ya da para kaybı durumunda hemen iş kolunu değiştirdiğini ve iş hayatında korkak ve garantici davrandığı için çok para kazanamayacağını ancak yağında kavrularak standart bir gelir ile işini sürdüreceğini işaret eder.

Rüyada dümdüz, şekilsiz, taşsız ya da desensiz bir altın bilezik satın almak, rüyayı gören kişinin aklında yeni bir iş fikri olduğunu bu fikrini uygulayabilmek için de maddi kaynak aradığını ve aradığı desteği bulabilirse hem kendisine hem de ailesine yetecek kadar gelir elde edeceğini delalet eder.

Rüyada gümüşçüden altın bilezik satın almak, kişinin çok saf olduğunu ve tehlikelerin farkına varamadığını bu nedenle de iş hayatında çok kullanıldığını ve art niyetli insanların kendisini kandırarak gelirinin bir kısmına el koyduklarını işaret eder. Rüyada gramına göre altın bilezik satın almak, rüya sahibinin geliri ile giderinin eşit olduğunu ve kişinin işinden kar elde etmediğini rivayet eder.

Rüyada Altın Bilezik Hediye Etmek

Rüyada altın bilezik hediye etmek, kişinin hayırsever, iyiliksever bir insan olduğunu rivayet eder. Rüyada altın bileziği yanında başka altınlarla beraber hediye etmek, rüyayı gören kişinin sahip olduğu mal varlığını ve paralarını arkasında bırakmak istediği kişiye bırakmaktan vazgeçeceğini ve kendisine daha çok yardımı olduğunu ve kıymet bileceğini düşündüğü başka bir insana bırakacağını delalet eder.

Rüyada altın bileziği hiç tanımadığı birine hediye etmek, rüya sahibinin yeni bir işe başlayacağını ancak burada olarak çalışanlardan birine duygusal olarak bağlanacağını ve yeni işin kendisine yeni bir ilişki de getireceğini işaret eder.

Rüyada altın bileziği evlenme teklif ederken hediye etmek, kişinin emek ve çaba sarf etmeden bir iş yeri sahibi olacağını, başkasından kalma iş yerine hiç beklemediği bir anda patronluk edeceğini ve kurulu düzene patronluk edeceğini rivayet eder.

Rüyada düğüne hediye olarak altın bilezik hediye etmek, rüyayı gören kişinin yakın bir arkadaşının iş bulamadığı için evlenememesi üzerine arkadaşına destek olarak iş bulmasına yardım ettiğini işaret eder.

Rüyada Altın Bileziğin Kırıldığını Görmek

Rüyada altın bileziğin kırıldığını görmek, kişinin sağlığının bozulacağına fakat kısa sürede tekrar sağlığına kavuşacağına delalet eder. Rüya sahibinin çektiği sıkıntıların sonunda rahatlığa kavuşacağını da delalet eder.

Rüyada altın bileziğin sinirli bir erkek tarafından kırıldığını görmek, kişinin sevgilisi ya da eşinin işi sağlık sebeplerinden dolayı bırakmak zorunda kalacağını fakat belli bir süre sonra sağlığına tekrar kavuşarak yeni bir iş yerinde işe tekrardan başlayacağını rivayet eder.

Rüyada altın bileziği el ile kırıldığını görmek, rüya sahibinin olmayacak, imkansız gibi görünen işle ilgili durumları sıcak kanlılığı, anlayışı, sempatisi ve iyi ilişki kurabilme özelliğine sahip olduğu için çok rahatlıkla gerçekleştirebildiğini, işleri sıcak iletişimiyle bağlayabildiğini işaret eder.

Rüyada bileziğin kendi kendine kırıldığını görmek, kişinin çok hüsnü kuruntu yaptığını, olmayacak şeylerden nem kaptığını, kendi kendine sıkıntı yarattığını ve bu yüzden de çevresindeki sağlam ve güvenilir kişileri kaybettiğini ve bu insanların bulundukları ortamdan dışlandığını delalet eder.

Rüyada altın bileziğin yere düşerek kırıldığını görmek, rüyayı gören kişinin iş hayatında hisleriyle ve kalbiyle hareket ettiğini, iş hayatında kimsenin güvenmediği insanlara bile eğer sıcaklık hissettiyse fırsat verdiğini ve hisleriyle hareket ettiği için de pişman olmadığını ve iş yaşamında genelde kazanan tarafta yer aldığını işaret eder.

Rüyada Altın Bilezik Bulmak

Rüyada altın bilezik bulmak, kişinin şansının açık olduğunu, kısmetinin çok olduğunu delalet eder. Eğer rüya sahibi evli ise ve rüyasında altın bilezik bulduysa, iş hayatında hayırlı ve bol paralar kazanacağına rivayet eder. Eğer rüya sahibi bekar ise ve rüyasında altın bilezik bulduysa hayırlı biri ile hayırlı bir evlilik yapacağına rivayet eder. Bazı rüya bilginlerine göre ise rüyada altın bilezik bulmak zarara uğramaktır şeklinde yorumlanır.

Rüyada uzayda ya da dünya dışında altın bilezik bulmak, rüya sahibinin iş ortamında hayal bile edemeyeceği bir konuma yükseleceğini, bu görevinde ilk zamanlarda afallayacağını fakat belli bir zaman sonra duruma alışarak görevini layığı ile yapacağını delalet eder.

Rüyada çift sayıda altın bilezik bulmak, rüya sahibinin yakın çevresinden birinin kendi iş ortamında onu ziyarete gelip giderken iş arkadaşlarından biri ile görüşeceğini ve onların yeni bir ilişkiye başlamalarına rüya sahibinin vesile olacağını işaret eder.

Rüyada tek sayıda altın bilezik bulmak, kişinin iş ortamından evli bir arkadaşının eşini aldattığına şahitlik edeceğini ve bu çiftin yaşadığı sıkıntılara ve üzüntülere yakından tanıklık edeceğini işaret eder. Rüyada suyun içinde altın bilezik bulmak, rüyayı gören kişinin iş için yolculuğa çıkacağını ve bu yolculuğun işine hayır getireceğini rivayet eder.

Rüyada başka bir şey ararken altın bilezik bulmak, kişinin başka birinin tavsiyesi üzerine işe alınacağını fakat bundan rüya sahibinin haberi olmayacağını ancak işe başladıktan sonra bunu öğreneceğini ve o kişiye minnet duyacağını delalet eder.

Rüyada çok sayıda altın bilezik bulmak, rüya sahibinin çok sayıda hayırlı fırsatlar yakalayacağını fakat aralarından hangisini değerlendireceğini bilemeyip kararsızlık yaşayacağını işaret eder. Rüyada kendi altın bileziğini kaybedip sonra tekrar bulmak, rüya sahibinin pişman olacağı bir hamle yapacağını ve bu nedenle de iş hayatında en çok güvendiği insanla aralarının açılacağını ve bu nedenle çok üzüntü duyacağını işaret eder.

Rüyada renkli bir mendile sarılı olarak altın bilezik bulmak mendilin rengine göre farklı şekillerde yorumlanır. Eğer rüyayı gören kişi kırmızı ya da siyah gibi koyu tonlarda mendil gördüyse, kişinin geçmişten hiç hoşlanmadığı biri ile karşılaşıp kavga edeceğini rivayet eder. Eğer rüyayı gören kişi beyaz ya da açık tonlarda mendil gördüyse, kişinin geçmişten unutamadığı bir insanla karşılaşıp hasret gidereceğini rivayet eder.

Rüyada kendisine ait olmayan bir evde kendisinin altın bileziğini bulmak,  rüya sahibinin çevresinde haset, onu çekemeyen birisi olduğunu ve rüya sahibinin açığını hırsla beklediğini işaret eder. Rüyada masa ya da sandalye üzerinde altın bilezik bulmak, kişinin kurduğu düzenin belli bir süre bozulacağını fakat sonra tekrardan düzenini kuracağını delalet eder.

Rüyada Altın Gerdanlık Görmek

Rüyada altın gerdanlık görmek, rüyayı gören kişinin manevi bir yolculuğa çıkacağını rivayet eder. Rüya sahibinin Hac veya Umre’ye gitmek istediğini ve bu isteğinin yerine geleceğini ve yakın zamanda bu manevi yolculuğu gerçekleştirerek içinin ve kalbinin huzur bulacağını işaret eder. Bazı rüya bilginlerine göre rüyada altın gerdanlık görmek, kişinin ibadetini aksatmadığını, özünde iyi niyetli bir insan olduğunu, maneviyatı ile birçok kişiye yol göstererek rehberlik ettiğini delalet eder.

Rüyada altın gerdanlığın konuştuğunu görmek, rüyayı gören kişinin çevresinde ermiş, kırklara karışmış biri olduğunu ve bu kişinin duası ve yol göstermeleri ile rüya sahibini koruduğunu ve zarar görmesini engellediğini rivayet eder.

Rüyada altın gerdanlığın çalındığını görmek, kişinin doğru yoldan ayrıldığını, erdem, iyi niyet, iyilik gibi özelliklerinden uzaklaştığını ve bunun farkında olmadığını ve böyle devam ederse de kötü olaylar yaşayarak üzüleceğini işaret eder.

Rüyada altın gerdanlığın solması, parlaklığını yitirmesi, rüya sahibinin çok arzuladığı bir şeyi elde etmek için yalana başvuracağını ve haksız bir şekilde istediğini elde edeceğini delalet eder. Rüyada altın gerdanlığın boyna küçük gelmesi, rüya sahibinin maddi anlamda çok paraya ihtiyacı olduğunu, bu parayı bulmasının kısa ama hayırlı ve makbul olmayan bir yoldan olduğunu bu nedenle de rüya sahibinin ikilemde kalarak helal yoldan mı yoksa haram yoldan mı para kazanacağına karar veremediğini rivayet eder.

Rüyada kendisine altın gerdanlık hediye edildiğini görmek, kişinin Allah yolunda büyük bir sevap işleyeceğini, bu sevabın da kendisini iyi hissettireceğini işaret eder. Rüyada altın gerdanlığın kopçasının kırıldığını görmek, rüyayı gören kişinin günah işlemekten korktuğunu, cehennemden korktuğunu ve hata yapma korkusuyla daha büyük hatalar yapacağını rivayet eder.

Rüyada altın gerdanlığın kaybolduğunu görmek, rüya sahibinin çevresinde değer verdiği bir insanı yaptığı birden fazla hata yüzünden kaybettiğini, bu insanında çevresindeki en iyi niyetli ve kendisine en içten ve pazarlıksız davranan insan olduğunu delalet eder.

Rüyada Altından Yapılmış Herhangi Bir Eşya Görmek

Rüyada altından yapılmış herhangi bir eşya görmek, kişinin güzel günler yaşayacağının habercisidir. Rüyada altından yapılmış bir yemek yemek, rüya sahibinin para, mal ya da şöhretin pençesinde gözünün karardığını ve zenginlik uğruna her şeyi yapabileceğini işaret eder.

Rüyada altından yapılmış eşyalar görmek, rüyayı gören kişinin kendisini garantiye almak için, çocuklarına gelecekte mal mülk bırakmak için çok çalıştığını ve birikim yapmak için harcamalarına çok dikkat ederek tutumlu olduğunu rivayet eder. Rüyada altından yapılmış bir insan heykeli görmek, kişinin eğitim hayatında istediğini elde ettiğini, yükselerek ve çeşitli belgeler hak ederek güzel işlere imza atacağını işaret eder.

Rüyada altından saksı ve çiçekler görmek, kişinin çok azimli olduğunu, hayallerini gerçekleştirmek için çok emek sarf ettiğini ve sonunda geç de olsa hayallerine kavuşacağını delalet eder. Rüyada altından yapılmış bir klozet görmek, rüya sahibinin pis işler çevirse de, insanların zararına olan işerin altına imzasını atsa da kendisinde var olan maddi bolluk nedeniyle kimsenin yaptıklarını yüzüne vuramadığını ve konuşamadığını işaret eder.

Rüyada altından yapılmış bir lamba ya da avize görmek, rüyayı gören kişinin hayatının aniden değişeceğini, yaşamındaki bütün olumsuzlukların sihirli bir değnek deymiş gibi olumlu bir hal alacağını rivayet eder. Rüyada altından yapılmış bir terlik görmek, kişinin zoraki bir seyahate çıkacağını ve bu seyahatinin istediği gibi geçmeyeceğini ve ufak aksilikler yaşayacağını işaret eder.

Altın Bilezik Taktığını Görmek